DLACZEGO PSYCHOLOGIA SPORTU?

Dzięki doświadczeniom z własnego życia sportowego oraz obserwacji życia mojego rodzica – trenera zrozumiałam, jak ważnym elementem startowym jest świadomość swoich umiejętności. Sport uczy nas życia, co za tym idzie jeśli będziemy trenować nasz umysł do tego aby lepiej funkcjonować na zawodach to te umiejętności przeniosą się również na nasze życie prywatne. Dlatego postanowiłam połączyć moją pracę z pasją.

Psychologia sportu pomaga zawodnikom, trenerom i osobom związanym z tym środowiskiem realizować swoje cele oraz pozytywnie wpływa na rozwój człowieka. Moim celem jest wspieranie sportowców amatorów jak i zawodowych oraz osób związanych ze światem biznesu, sztuki, wystąpieniami publicznymi w realizacji swoich celów.

Swoją pracę opieram na Pozytywnej Psychologii Sportu. Traktuje ona zawodnika nie jako narzędzie do zdobywania medali lecz jako człowieka, który nieustannie dąży do samorozwoju i realizacji swoich marzeń.​ Dzięki takiemu podejściu osiąga się wyniki sportowe i biznesowe przy jednoczesnym dbaniu o swój stan mentalny.