DLACZEGO PSYCHOLOGIA SPORTU?

Dzięki doświadczeniom z własnego życia sportowego oraz obserwacji życia mojego rodzica- trenera zrozumiałam, jak ważnym elementem startowym jest świadomość swoich umiejętności. Sport uczy nas życia, co za tym idzie jeśli będziemy trenować nasz umysł do tego aby lepiej funkcjonować na zawodach to te umiejętności przeniosą się również na nasze życie prywatne.

Dlatego postanowiłam połączyć moją pracę z pasją.

Psychologia sportu pomaga zawodnikom, trenerom i osobą związanym z tym środowiskiem realizować swoje cele oraz pozytywnie pływa na rozwój człowieka poza sportowo.

Moim celem jest wspieranie sportowców (zarówno amatorów jak i zawodowców) jak i osób związanych ze światem biznesu,  sztuki, wystąpieniami publicznymi w realizacji swoich celów.

Opieram swoją pracę na  Pozytywnej Psychologii Sportu, która traktuje zawodnika nie jako narzędzie do zdobywania medali lecz jako człowieka, który nieustannie dąży do samorozwoju i realizacji swoich marzeń.​ Dzięki takiemu podejściu osiąga się wyniki sportowe/biznesowe przy jednoczesnym dbaniu o swój stan mentalny.