Będąc córką zawodnika a w późniejszych latach trenera kadry narodowej Polski w WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego), oraz uczestniczką zawodów rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej, spotykałam się z wieloma przypadkami sportowców mentalnie przygotowanych na czekające ich wyzwania i tych, którym brakowało tego istotnego elementu.

To doświadczenie nauczyło mnie jak ważne jest praca nad każdym elementem „układanki”. Wraz z przygotowaniem fizycznym warto dbać o swój zestaw umiejętności mentalnych, które nie tylko wspierają zawodnika na drodze realizacji swoich marzeń. Wielokrotnie w sporcie spotkać się można z określeniem, że to właśnie dzięki „głowie” sportowiec zrealizował to na co tak długo pracował.

 

Moim celem jest wspieranie sportowców (od amatorów do zawodowców) jak i osób związanych ze światem biznesu, sztuki, wystąpieniami publicznymi w ich holistycznym rozwoju.

 

 

Opieram swoją pracę na Pozytywnej Psychologii Sportu, która traktuje zawodnika/osobę nie jako „narzędzie do zdobywania medali” lecz jako człowieka, który nieustannie dąży do samorozwoju i realizacji swoich marzeń.